VBET Екстра-ліга: “Енергія” провела виїзну серію ігор півфіналу плей-оф із “ХІТом”

Впродовж вихідних 6-7 травня на майданчику “СКА ЗСУ” у столиці розгорталися феєричні зіткнення півфіналу плей-оф VBET Екстра-ліги між командами “ХІТ” (Київ) та “Енергія” (Львів). Після двох проведених зустрічей у парі наразі результат – 1:1.

Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”. Перший двобій відбувся у суботу, 6 травня. Тоді “Енергія” лише у додаткових таймах поступилася киянам із рахунком 4:3. Поєдинок видався супервидовищним, тому від матчу наступного дня очікували не меншого шаленства.

Варто відзначити, що недільний поєдинок на всі 100% також розпочався за сценарієм “ХІТа”. Киянам вдалося відкрити рахунок вже на 1-ій хвилині після розіграшу кутового і дальнього удару Євгена Сірого. Вже на 4-ій хвилині господарі збільшили свою перевагу. Євген Сірий пробив, а Євген Жук додав польоту м’яча результативного дотику. Такий початок змусив “енергетиків” активніше йти вперед. Натомість “ХІТ” часто діяв на контратаках. Попри створені моменти в обох команд, у першому таймі рахунок більше не змінився.

У другій половині зустрічі “Енергія” збільшила тиск на ворота суперників, а голкіпер господарів неодноразово виручав свою команду. Зрештою на 34-ій хвилині львів’яни скоротили відставання. Арбітр призначив пенальті за гру рукою Євгена Сірого. Шестиметровий вдало реалізував Андрій Теряєв. Разом з тим “ХІТ” назбирав п’ять фолів і неодноразово виникали спірні моменти, коли команди висловлювали незгоду з рішеннями арбітрів. “Енергетики” продовжили атакувати і на 35-ій хвилині, а згодом на 39-ій хвилині здобули право на дабл-пенальті. Однак удари Михайла Зварича та Ігоря Марциняка парирував голкіпер. “Енергія” пішла вперед з п’ятим польовим (Михайло Зварич) і досягла свого за кілька секунд до сирени. Рахунок зрівняв Андрій Цілик дальнім ударом у “дев’ятку” — 2:2.

В овертаймі шанси були в обох команд. Зокрема, на 47-ій хвилині у ворота киян було призначено ще одне дабл-пенальті. Стандарт виконав Володимир Буньо, однак не зумів переграти воротаря, а, намагаючись зіграти на добиванні, зазнав ушкодження і не зміг продовжити поєдинок. Переможний гол “енергетики” забили на 49 хвилині. Віталій Радевич віддав передачу у штрафний майданчик, де Тарас Кузь з другої спроби відправив м’яч у сітку воріт. Тепер вже кияни почали атакувати з п’яти польовим, однак захист львів’ян на чолі з Назаром Войтовичем зіграв надійно.

Плей-оф. 1/2 фіналу. VBET Екстра-ліга 2022/2023. Другий матч. 7 травня 2023 року. Київ. СКА ЗСУ

“ХІТ” (Київ) – “Енергія” (Львів) — 2:3 (перший тайм — 2:0, основний час — 2:2)

Рахунок в серії — 1:1

Голи: Сірий, 1, Жук, 4 — Теряєв, 34 (пен.), Цілик, 40, Кузь, 49

Попередження: Журба, 7, Жук, 33, Сірий, 34 — Кузь, 21, Квасній, 31, Малишко, 32, Пітуля, 35, Марциняк, 40

Нереалізовані дабл-пенальті: Зварич, 35 (воротар), Марциняк, 39 (воротар), Буньо, 47 (воротар)

“ХІТ”: Сухов, Кравець – Жук, Чернявський, Літвінов, Сірий, Журба, Шеремета, Завертаний, Педяш, Ліфер, Поночовний, Подлюк, Сметаненко
Головний тренер: Олег Лук’яненко

“Енергія”: Войтович, Пітуля – Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Малишко, Легендзевич, Зварич, Теряєв, Марциняк,  Квасній, Пелех, Гураль
Головний тренер: Валерій Легчанов

Арбітри: Євген Гордієнко, Євген Диннік (обидва – Одеса), Артем Духан (Луганська обл.)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)
Делегат: Андрій Кунцевич (Київ)

Таким чином “Енергія” зрівняла рахунок у півфінальній серії плей-оф — 1:1. Третій і четвертий поєдинки серії відбудуться у Львові вже цього тижня. Нагадаємо, що на цій стадії команди діють до трьох перемог.