VBET Екстра-ліга: старт нового сезону для львівських “Енергії” та “in.IT”

У п’ятницю, 25 серпня, стартував новий чемпіонат VBET Екстра-ліги України з футзалу. Цього дня свої матчі провели обидва львівські клуби “in.IT” та “Енергія”. Детальніше про поєдинки – у матеріалі.

Львівські “енергетики” у стартовому турі нового сезону провели дуель з івано-франківським “Ураганом”. Про це повідомляє пресслужба “зелено-білих”.

Після стартової розвідки команди почали створювати небезпеку біля воріт суперників. На другій хвилині голкіпер “енергетиків” Андрій Пітуля виручив львів’ян після виходу сам на сам Артема Фаренюка. Вже за мить фактично з лінії воріт “Урагану” вибив м’яч Петро Шотурма після удару Ігоря Марциняка. Команди продовжували у такому ж дусі і на 6-ій хвилині іванофранківцям вдалося вийти вперед. Удар Миколи Грицини прийняла на себе поперечка, а на добиванні вдало зіграв Станіслав Моспан. Для того, аби зрівняти рахунок львівським “енергетикам” знадобилось десять хвилин. Андрій Теряєв відзначився красивим дальнім ударом після розіграшу кутового. Автором гольової передачі став Віталій Радевич.

За нічийного рахунку команди пішли на перерву. У другому таймі роботи в голкіперів Андрія Пітулі та Юрія Савенка було достатньо, обидва воротарі здійснили чимало хороших сейвів. Коли здавалось, що суперники так і розійдуться миром, “Ураган” зумів вдруге вийти вперед. Цього разу точний дальній удар вдався Миколі Грицині на 39-ій хвилині. “Енергія” пішла в атаку з п’ятим польовим (Андрій Цілик), чим скористалися гості: Артем Фаренюк вразив порожні ворота господарів. Тож підсумок матчу — 1:3.

Наступний поєдинок чемпіонату львівські “енергетики” також проведуть вдома вже за тиждень, проти київської команди “Aurora-CLUST”.

1 тур. 25 серпня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. “Боско-Арена”

“Енергія” (Львів) – “Ураган” (Івано-Франківськ) — 1:3 (1:1)

Голи: Теряєв, 17 — Моспан, 6, Мик.Грицина, 39, Фаренюк, 40

Попередження: Квасній, 9, Радевич, 28, Легендзевич, 40 — Моспан, 25

“Енергія”: Пітуля, Войтович, Кітор – Радевич, Легендзевич, Марциняк, Теряєв, Зварич, Кузь, Цілик, Квасній, Пелех, Буньо, Гураль
Головний тренер: Валерій Легчанов

“Ураган”: Савенко, Сіріцький – Фаренюк, Корсун, Швед, Шотурма, Мих. Грицина, Мик.Грицина, Моспан, Масевич, Британ, Терентьєв
Головний тренер: Максим Павленко

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Євген Динник (Одеса), Ярослав Сторожук (Львів)
Хронометрист: Роман Гера (Львів)
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)
Делегат: Богдан Мельник (Львів)

Більш вдало свою гру провів “in.IT”. “Айтівці” на виїзді зіграли внічию 1:1 із “Рятувальником” (Ромни). Поступаючись по ходу поєдинку, команда зуміла відновити паритет. Гол на рахунку Коваля. Наступний матч “in.IT” проведе на домашньому паркеті проти хмельницького “Сокола”. Більше деталей у соцмережах львівських клубів.

Світлина: in.IT