ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки тринадцятого ігрового дня

Минулого тижня добіг свого завершення перший етап у ICOOLA Бізнес-лізі Львівщини з футзалу. Відтепер команди гратимуть у Вищій та Першій лігах відповідно та змагатимуться за підсумкові позиції у чемпіонаті. Детальніше про те, яким був вирішальний тур першої частини сезону – у матеріалі.

НАСВ “Штурм” – “Галицька здоба-2” (6:7)

Як ми і попереджали, цей матч дійсно задав темпу усьому туру.

У першому таймі “академіки” просто трощили “пекарів”. Суперменська гра Хімія у воротах та переконлива робота попереду вивели НАСВ “Штурм” у солідний гандикап вже у першому таймі. Під завісу двадцятихвилинки підопічні Володимира Гульоватого били “Галицьку здобу-2” із рахунком 5:2.

Тим не менш, за непередбачуваність, динаміку та камбеки і любимо футзал. Після серйозної розмови у перерві “пекарі” зуміли вийти на другий тайм просто іншою командою. Варто відзначити, що увесь матч із лавки стежив за діями свого колективу Сергій Тригубець. Цього разу він допомагав лише з бровки поля. Підказки виявилися дієвими. У другому таймі “Галицька здоба-2” забила одразу п’ять м’ячів. “Штурмівці” натомість зуміли вразити ворота суперника лише одного разу.

Як наслідок – 7:6 на користь “пекарів”, які потрапили до ТОП-7. Місце у Вищій лізі для НАСВ “Штурм” залежало на той момент від результатів решти матчів.

“КІВС in.IT-2” – “УФАМ” (2:3)

Для того, щоб виходити до Вищої ліги і ця путівка не залежала б від інших чинників, колективу “медиків” необхідно було перемагати юних “айтівців”.

Всерйоз до такого завдання “лікарі” поставилися вже у першому таймі. Своїми результативними пострілами Терлецький та Жмаков зробили хороший гандикап для “УФАМу”.

У другому таймі гра додала у яскравості. Сталося це, перш за все, через налаштування футзалістів “КІВС In.IT-2”. Команда Ростислава Капітанця та Назарія Станкевича насправді діяла злагоджено та раз по раз почала нести серйозну загрозу воротам опонента. Голи від Кузика та Шпака – яскраве свідчення. Вирішальний м’яч, втім, на рахунку Сливара. Один із лідерів складу “медиків” приніс своєму колективу перемогу та подальшу участь у ТОП-7.

“ICOOLA” – “Патруль” (1:3)

Протистояння, у якому визначилась доля останньої перепустки до Вищої ліги змагань.

Хоча насправді шансів на такий розвиток подій, погодьтеся, було не дуже багато. “Патрулю” задля потрапляння до ТОП-7 потрібно було обіграти команду “ICOOLA”, яка йшла на першій позиції. Враховуючи нестабільність “поліцейських”, їм важко було розраховувати на позитивний підсумок.

Тим не менш, колектив Степана Струка та Ігоря Дороша до цієї гри підійшов дуже дисципліновано. Забивши двічі, команда грамотно відпрацювала на захисті власних воріт і холоднокровно виконувала свою роботу на полі. Наприкінці матчу, кинувши усі сили в бій, “айфоністи” теж успіху не досягли. Натомість пропустили ще один м’яч і отримали вилучення. За межами поля гру додивлявся Абрамчук.

Як наслідок – перемога “Патруля”, який доводить, що в другому етапі буде битись проти кожного візаві. Крім того, після цієї звитяги констатуємо, що НАСВ “Штурм”, попри переконливий старт, все ж опинився за межами лідерської сімки і продовжить боротьбу в Першій лізі.

“Копа” – “Тузяки” (0:5 т.п.)

Першу перемогу у чемпіонаті здобули “Тузяки”. Втім, сталося це не безпосередньо у грі із “Копа”.

Підопічним Павла Костюка присвоїли технічну поразку із рахунком 0:5 через перебір гравців Суперліги у заявці команди на матч. Нагадаємо, що за регламентом таких може бути не більше двох.

Власне тому, наступним завданням хлопців із “Тузяків” буде здобуття бодай однієї перемоги на полі вже у другому етапі.

“Електроконик” – “GTL” (2:1)

Чорна смуга поки що чинних чемпіонів Бізнес-ліги продовжилася. “GTL” поступився вчергове у поточному чемпіонаті.

Цього разу підопічні Ігоря Романишина зазнали поразки від “Електроконика”.

Матч насправді видався доволі прагматичним. У першому таймі забив Тітунін, на початку другої половини відзначився Романишин. Рівна гра тривала впродовж майже усього протистояння, та все ж вирішальний гол таки трапився. На заключній хвилині гри відзначився голкіпер “елекрокоників” Медвідь. “GTL” пішов у п’ять польових, помилився і відразу ж був покараний голом.

Завдяки цьому результату “Електроконик” завершив “регулярку” на третій позиції. “Логісти”, своєю чергою, посіли сьому позицію.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Подорожник” (6:3)

Поєдинок команд, які вже достроково знали свій розподіл. Втім, це не завадило їм видати розкішний матч наприкінці першого етапу.

До справи колективи взялися вже у першому таймі. Втім, якщо свої м’ячі “фармацевти” Моленда та Фостяк забивали послідовно, то Юрків вистрелив дуплетом під завісу двадцятихвилинки. Перший тайм завершився нічиєю 2:2.

У другій частині гри гольова феєрія продовжилась. Тим не менш, тепер майже всі м’ячі на рахунку “автомобілістів”. Клас окремо взятих виконавців таки вийшов на перший план, тож у підсумку звитяга саме за номінальними господарями.

“СВ Львів Lemberg Auto” у Першій лізі змагань вважатиметься одним із фаворитів. Нагадаємо, що у минулому чемпіонаті команда була “срібною”. Цього разу доведеться боротись у нижньому Кубку.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.