“Внутрішні пости” – чемпіон футзального турніру до Міжнародного дня митника

У суботу, 27 січня, на паркеті “Боско-Арени” відбулися футзальні змагання, приурочені до Міжнародного дня митника. Захід був благодійним, адже під час нього збирали кошти для потреб 125-ої Обр Тро. Детальніше про учасників, матчі та турнірну дистанцію розповідаємо у матеріалі.

У змаганнях взяли участь шестеро колективів, а саме: Управління по боротьбі з контрабандою, Внутрішні пости, Рава-Руська-Угринів, Управління-Львів-Поштовий, Краківець-Грушів та Мостиська-Смільниця.

Спершу команди відповідно до жеребкування розділили на дві групи по 3 учасники. Відповідно першим бар`єром став груповий етап. Команда майбутніх чемпіонів у рамках групи “А” одного разу зіграла внічию та ще одного разу перемогла. Із Рава-Руська-Угринів – 2:2 та з Управлінням по боротьбі з контрабандою – 2:0.

Фіналісти ж із Управління-Львів-Поштовий у рамках групи двічі переграли опонентів Краківець-Грушів (2:1) та Мостиська-Смільниця (2:0) відповідно.

Далі відбулися прямі стики за підсумкові позиції, у кожному з яких справи довелося вирішувати аж у серії післяматчевих пенальті. Основний час фіналу завершився без голів. У серії шестиметрових ударів натомість тріумфували “Внутрішні пости”.

До вашої уваги всі результати турніру:

Управління по боротьбі з контрабандою – Внутрішні пости – 0:2

Управління-Львів-Поштовий – Краковець-Грушів – 2:1

Управління по боротьбі з контрабандою – Рава-Руська-Угринів – 1:2

Управління-Львів-Поштовий – Мостиська-Смільниця – 2:0

Внутрішні пости – Рава-Руська-Угринів – 2:2

Краківець-Грушів – Мостиська-Смільниця – 2:1

Матч за 5 місце: Управління по боротьбі з контрабандою – Мостиська-Смільниця – 1:1 (с.п. 5:6)

Матч за 3 місце: Рава-Руська-Угринів – Краковець-Грушів – 2:2 (с.п. 1:3)

Фінал: Внутрішні пости – Управління-Львів-Поштовий – 0:0 (с.п. 3:2)

По завершенні змагального процесу відбулася церемонія нагородження команд. Свої відзнаки команди отримували з рук почесних гостей, серед яких були начальник Львівської митниці Андрій Кузнік та його заступник Іван Керезвас, президент АФЛ Мирослав Хом`як, віцепрезидент АФЛ Андрій Тодощук та голова Комітету з організації змагань АФЛ Ростислав Капітанець.

Окрім командних нагород, відзначали також і найкращих індивідуалістів:

“Найкращий воротар турніру” – Сергій Єсіпов (Управління-Львів-Поштовий)

“Найкращий захисник турніру” – Максим Залізняк (Краківець-Грушів)

“Найкращий бомбардир турніру” (4 голи) – Іван Лень (Рава-Руська-Угринів)

“Найкращий гравець турніру” – Роман Вишиваний (Внутрішні пости)

Користуючись нагодою, дякуємо усім учасникам та причетним до організації турніру. Разом втілили в реальність дуже добру ініціативу та ще на крок наблизили нашу Перемогу.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери