Збірна України з футзалу отримала престижні відзнаки МСМК

Церемонія нагородження чоловічої збірної України відбулася 4-ого лютого на території академії футболу “Рух” (Львів) у Винниках (вул. Хмельницького, 9Б). На урочистий захід привітати нашу національну команду завітала і делегація від АФЛ на чолі із президентом Мирославом Хом’яком.

Наших збірників та тренерський штаб “синьо-жовтої” команди відзначали одразу кількома важливими нагородами. Присутні на церемонії гравці Юрій Савенко (“Ураган”), Ігор Чернявський (“ХІТ”), Олександр Педяш (“ХІТ”), Михайло Зварич (“Енергія”), Ігор Корсун (“Ураган”), Даниїл Абакшин (“Ураган”), Сергій Журба (“ХІТ”), Євген Сірий (“ХІТ”), Віталій Радевич (“Енергія”), Артем Фаренюк (“Ураган”) та Петро Шотурма (“Ураган”) отримали відзнаки “Майстер спорту України міжнародного класу”. Тренерський штаб збірної та персонал у складі Валерія Легчанова (асистент головного тренера), Владислава Корнеєва (тренер воротарів), Сергія Трубачова (лікар) та Дениса Щербину (лікар) нагородили медалями від прем’єр-міністра України. Пам’ятні відзнаки вручали президент АФУ Сергій Владико та начальник управління молоді і спорту ЛОВА Роман Хім’як.

Вже невдовзі усіх виконавців національної збірної з футзалу також відзначив віце-президент УАФ Олексій Михайліченко. Крім того, легендарний у минулому “динамівець” Києва ювілейною медаллю “за вагомий внесок у розвиток українського футболу” нагородив Владислава Корнеєва, Валерія Легчанова і голову комітету національних збірних України з футзалу Андрія Новікова. Сергій Владико також отримав медаль “за заслуги УАФ” і особливу відзнаку від АФЛ “за розвиток футзалу”.

Слід відзначити, що передував вищезгаданим урочистостям доволі трепетний момент. Усі учасники заходу ще раз переглянули та пригадали виступи “синьо-жовтих” на нідерландському Євро-2022, який відбувався рівно рік тому. Саме за успіхи на тому турнірі наша національна команда і отримала нагороди такого високого рівня. Попри те, що зустріч була представницькою, минула вона у дуже теплій атмосфері. Кожен із присутніх гостей по завершенні івенту мав можливість поспілкуватись з нашою футзальною збірною та зробити пам’ятні світлини.

“На Євро-2022 наші хлопці здійснили дуже хороший виїзд. Вперше за 17 років збірна вийшла до півфіналу континентального форуму. Це неймовірний успіх. Звісно, було дуже приємно долучитися до таких урочистостей та побачитись із давніми друзями і видатними людьми українського спорту. Якщо будемо так і надалі підтримувати футзальну збірну, а найперше – наші Збройні сили, схожих нагород та відповідних заходів буде набагато більше”, – поділився, зокрема, своїми враженнями після події президент АФЛ Мирослав Хом’як.

Пам’ятаємо про здобутки наших футзалістів, але й не забуваймо про підтримку ЗСУ, які щодня дарують нам можливості проводити схожі події та займатись улюбленим спортом.

Вдячні нашим воїнам та разом із ними рухаємось до нових перемог, зокрема, НАЙГОЛОВНІШОЇ!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери