АФЛ долучається до ініціатив “Ліги Нескорених”

Минулого тижня у конференц-залі “Emily Resort” (Винники, вул. Хмельницького, 9Б) презентували масштабний проект реабілітації поранених військових та ветеранів з інвалідністю через фізичні активності – “Ліга Нескорених”. Асоціація футзалу Львівщини однозначно підтримує такі класні ідеї та вже відтепер працює над їхнім втіленням.

Над цим проєктом уже провели чимало робіт та консультацій. Ініціатива є насправді дуже важливою у плані якнайшвидшого повернення наших захисників до соціуму та їхньої підтримки. Йдеться про цілу екосистему ветеранського спорту, до створення якої долучатимуться різноманітні спортивні осередки та люди з найрізноманітніших сфер. У планах “Ліги Нескорених” створення відповідної інфраструктури, вдосталь тренувань та змагань, а також промоція успіхів тих, хто цього точно заслуговує.

Цей проєкт для найсильніших людей, які завдяки своїй сміливості та боротьбі вже стали справжніми героями для нас. “Ліга Нескорених”, крім того, надихатиме цих людей на нові вже спортивні звершення. За залучення ветеранів також відповідатимуть і відомі амбасадори проєкту, а саме: Тарас Тополя (“Антитіла”), Марічка Падалко (телеведуча), Віктор Дідух (Паралімпійський чемпіон з настільного тенісу), Віктор Легкодух (Паралімпійський віцечемпіон світу з метання ядра) та Павло Кордіяка (“Найсильніша людина Європи-2023”).

Асоціація футзалу Львівщини долучається до таких потрібних ініціатив та уже напрацьовує майбутні заходи у рамках звітної програми.

“Наші воїни стоять на захисті українського сьогодення та настання завтрашнього ранку. “Ліга Нескорених” – це, звісно ж, класний проєкт, але водночас найменше, що можемо зробити у якості віддяки українським ветеранам, захисникам та захисницям наших земель. Розуміємо, наскільки актуальним є залучення наших героїв до життя суспільства після повернення із зони активних бойових дій. Саме тому, зі свого боку робитимемо це через спорт і, зокрема, футзал”, – зазначив президент АФЛ Мирослав Хом’як.

Більш детальну інформацію стосовно змагань повідомлятимемо на своїх інформаційних ресурсах.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери