Арбітри АФЛ серед переможців Всеукраїнського турніру з футзалу у складі збірної ЛАФ

У складі збірної Львівської області голова Комітету арбітражу АФЛ Роман Проць та рефері Олексій Кучерешко і Андрій Кузьмін здобули “золото” третього за ліком щорічного турніру з футзалу пам’яті відомого футболіста, арбітра і футбольного функціонера Петра Кобичика.

Змагання, які відбувалися в Чернівцях, прийняли шестеро колективів з різних регіонів України. Окрім Львівщини, арбітри також представляли Тернопільщину, Івано-Франківщину, Київщину, Хмельниччину та власне Чернівеччину.

Спершу учасників порівну поділили на дві групи. На першому етапі наші рефері із рахунком 4:1 розгромили “буковинців”. Згодом була ще більш переконлива звитяга над збірною Хмельниччини – 7:1. Завдяки таким непересічним успіхам наші арбітри із максимальним результатом вийшли далі з першого місця у групі.

Далі на представників “футбольної/футзальної” Феміди очікував фінал зі столичними колегами. Вирішальний матч був насправді багатим на драму. Хоч команда Львівщини і пропустила першою, але згодом зуміла оформити камбек та обіграти суперників із рахунком 2:1. Один із м’ячів, до слова, на рахунку арбітра АФЛ Олексія Кучерешка.

Команду Комітету арбітрів Львівської області у статусі переможця турніру нагородили ексклюзивними медалями, кубком і дипломом. Роман Проць, своєю чергою, також удостоївся відзнаки як найбільш досвідчений гравець цьогорічного Меморіалу Кобичика. Нещодавно Роман Омелянович відзначив свій 53-ій День народження, але на турнірі якісно продемонстрував, що це лише цифри.

Варто відзначити, що така перемога у відповідних змаганнях для арбітрів зі Львівщини є вже другою поспіль.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери