Сезон Select Суперліги Львівщини офіційно завершено

У суботу, 2 березня, відбувся заключний тур зимового чемпіонату Select Суперліги Львівщини. Впродовж 14-го ігрового дня остаточно було сформовано перелік призерів та відбулася церемонія нагородження колективів. Детальніше – у матеріалі за посиланням.

“Nice Guys” – “NG Metal” (5:2)

Матч із шаленою вивіскою. Між собою зустрічалися вже чинні “чемпіони” та “срібні” призери змагань

Гра першого кола завершилася нічиєю із рахунком 1:1. Власне тому, попри відсутність турнірних завдань, команди все мали певну мотивацію.

Перший тайм розпочався доволі акуратно. Було помітно, що колективи не хочуть одразу бігти стрімголов, а спершу намацати гру суперника. Голи, втім, були уже в першому таймі протистояння. Спочатку на 8-ій хвилині Іванишин відкрив лік забитим мʼячам. Втім, на перерву “гайсам” у ролі лідерів піти не вдалося. Когут на 14-ій хвилині відновив паритет.

Після розмови у перерві “хороші хлопці” та “металісти” вийшли на покриття ще більш зарядженими. Тепер першими забили вже номінальні гості. Досвідчений Маринюк холоднокровно реалізував свою спробу. Після 25-ої хвилини, втім, на паркеті домінував саме “Nice Guys”. Команда забивала один гол за іншим, а протидії “NG Metal” так і не зумів віднайти. Автогол Гасюка, гол Дудаша та ще два мʼячі від Іванишин – усе це трапилося до завершення гри. Як наслідок – переконливий тріумф “наймів” над уже чинним чемпіоном.

У заключному турі сезону “NG Metal” все ж зазнав поразки, яка стала єдиною в чемпіонаті.

“UnoMas” – “Копа” (1:3)

Гра, яка потенційно могла для “рестораторів” стати “бронзовою”, але натомість видалася дуже прикрою.

У цьому поєдинку за “Копу” точно вболівав “Штурм”. Підопічні Юрія Цибика не діяли у заключному турі відповідно до календаря, тому і нічого вдіяти не могли із шансами на третю позицію. Якщо “Копа” б відбирала бали у мотивованого “UnoMas”, то “штурмовики” фінішували б третіми, якщо ж ні – то саме “ресторатори” здобували б місце на пʼєдесталі.

Вже у першому таймі стало зрозуміло, що підопічні Андрія Федюка малою кровʼю потрібний для себе результат точно не здобудуть. “Копа” грамотно діяла в захисті і намагалася не виконувати зайвих рухів, які були в попередніх матчах притаманні юним виконавцям колективу. Перший тайм завершився без голів.

Друга частина дуелі видалася набагато більш цікавою. Майже одразу “копівці” почали до того ж забивати. На 16-ій хвилині Таргонський вивів власну команду вперед, а вже за дві хвилини Александер подвоїв перевагу “Копи”. Відповісти суперник зумів аж на 27-ій хвилині і лише одного разу. Стефанків ненадовго повернув інтригу до зустрічі, але вже невдовзі Гупало остаточно розвіяв сумніви щодо переможця.

Відповідний результат залишив “Штурм” третім, “UnoMas” фінішував четвертим, а власне “Копа” на фінішній прямій обійшла КІВС “Енергію-2” – “Меркурій” та піднялася із дна “турнірки”.

Далі відбулася церемонія нагородження колективів, на яку, зокрема, завітали і голова комітету з проведення змагань АФЛ Ростислав Капітанець, представник компанії титульного партнера змагань ТМ “Select” Микола Сірий, президент АФЛ Мирослав Хом’як та начальник Управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім’як. Опісля вітальних слів перейшли до вручення нагород.