Бізнес-ліга Львівщини: підсумки девʼятого ігрового дня

У четвер, 4 січня, відбулися зустрічі крайнього у першому колі девʼятого туру Бізнес-ліги Львівщини. У всіх матчах фаворити не без проблем та все ж здобули перемоги над “андердогами”. Детальніше – у матеріалі.

“Патруль” – “Галицька здоба” (4:7)

Незважаючи на підсумковий рахунок, тут пристойну перевагу мали саме “пекарі”.

Після нічиєї за тур до цього підопічні Сергія Тригубця вийшли на матч із “поліцейськими” максимально голодними до забитих мʼячів і пошуків сатисфакції. Вже по завершенні першого тайму рахунок був 5:0 на користь лідерів турнірної таблиці. До перерви команда Степана Струка та Ігоря хороша натомість не мала навіть особливих нагод бодай щось опоненту протиставити.

У другому таймі футзал з боку “поліцейських” все ж пожвавився. Сталося це, перш за все, через залучення до побудови наступу пʼятого польового. Кілька голів завдяки цій тактиці “Патруль” зумів відквитати, але не більше. “Галицька здоба”, своєю чергою, забила ще двічі. Попри підсумковий статус “перестрілки” у цій грі все ж закономірно здобули звитягу саме “пекарі”.

“ICOOLA” – “Подорожник” (6:4)

Поточний бій за третю позицію завершився перемогою більш стабільної команди.

“Айфоністи” у нинішньому чемпіонаті хоч і трішки буксують, але все ж свою перевагу над амбіційний опонентом мали. Так, “Подорожник” набрав дуже хорошого ходу у крайніх зустрічах, але на інерції чинних чемпіонів аж ніяк не обіграєш. Тим паче того дня у заявці на гру був відсутній один з лідерів колективу Іванишин, який, як би там не було, сьогодні має великий вплив на футзал “фармацевтів”. Через збіг таких чинників уже по завершенні першого тайму підопічні Тараса Кузя лідирували 4:2.

Другий тайм завершився більш конкурентноздатним чином – 2:2. Втім, враховуючи загальну картину, “ICOOLA” таки здобула звитягу логічним чином. На завершення першого кола саме номінальні господарі пішли у “бронзі”.

“СВ Львів” – “Тузяки” (7:2)

Підопічні Богдана Івануся все ж не можуть стабільно демонструвати конкуренцію. Цього разу “Тузяки” шансів із “дорожниками” не мали.

Хоч результати номінальних гостей у поточному сезоні не вражають, але у минулих матчах команда показувала зуби навіть на порядок потужнішим опонентам. Цього ж разу опору не вдалося зробити. “СВ Львів”, оснащений багатьма відомими футзальними особистостями у складі, без проблем подужав аутсайдера. Втім, був момент у грі, коли, здавалося, може трапитись повторення попередніх історій. Справа в тім, що на гол Матляка ще у першому таймі майже блискавично відповів Максим Дидик, який оформив своє дебютне взяття воріт у сезоні. Після декількох хвилин такого неоднозначного затишшя у плані результативності клас таки дався взнаки. Ще до перерви “СВ Львів” забив двічі, а у другому таймі свою домінацію підсумував ще чотирма голами. Був і гол, забитий найкращим бомбардиром чемпіонату Шереметою, але цей мʼяч потішив тільки страйкера. Особливої ж радості його команді не приніс.

“СВ Львів” залишається найближчим переслідувачем “Галицької здоби”.

“Оптіма” – “GTL” (3:5)

Досвід таки виявився сильнішим за амбіції.

Попри те, що обидві команди були сусідами по турнірній таблиці, перемога була потрібною обом. У кожного було своє завдання. “GTL” намагається повернути втрачену форму, “Оптіма” натомість після блискавичної інтеграції до турнірного забігання хоче у кожному матчі підтверджувати статус “нахабного” новачка. В очній дуелі раціональність “лобістів” все ж взяла гору над імпульсом дебютантів.

Перший тайм був цілком у стилі підопічних Ігоря Романишина. Хлопці забили доволі швидкий мʼяч і далі діяли холоднокровно та помірковано, зайвий раз не оголюючи зони. У другому таймі гольова перестрілка, яка вже більше притаманна “Оптімі”. Тим не менш, і в такому футзалі більш пристосованими були “логісти”. За підсумками двох різних таймів перемогу святкував все той-таки “GTL”.

Якщо перед початком другого кола номінальні гості проведуть якісну дозаявку, то цілком можуть замахнутися на щось більше, аніж просто фініш у статусі “середняка”.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.