Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів дев`ятого туру

У четвер, 4 січня, відбудуться перші поєдинки Бізнес-ліги Львівщини у Новому році. За ліком прийдешній тур буде девʼятим і закриватиме програму першого кола змагань. Деталі – у матеріалі.

“Патруль” – “Галицька здоба” (19:30)

Тут на усіх шанувальників футзалу очікує дуже змістовна гра. Попри те, що не знаємо, на чию користь цей матч завершиться, але можемо запевнити, що точно буде бій.

Як “поліцейські”, так і “пекарі” укомплектовані дуже досвідченими гравцями. Так, колективи виконують дещо різні завдання, але поступатись не полюбляють і зовсім не збираються перед кожним наступним поєдинком. Особливістю попереднього туру для опонентів були доволі непрості матчі. Якщо “Патруль” на зубах вирвав перемогу у “Тузяків”, то “Галицька здоба” вперше у сезоні таки втратила очки, зігравши внічию з “ICOOLA”. Тепер прихильність власних вболівальників можна повернути до тонусу виключно перемогою у наступній зустрічі.

Перевагу, враховуючи регалії, певна річ, віддамо саме підопічним Сергія Тригубця. Тим не менш, завчасно “поліцейських” із рахунку точно не списуємо. Ці хлопці уже довели, що вміють неприємно дивувати навіть більш маститих суперників.

“ICOOLA” – “Подорожник” (20:25)

Поточна боротьба за третю сходинку. Саме так можна охрестити майбутню дуель між командами.

Якщо “Подорожник” з кожним наступним туром результати покращує, то про чинних чемпіонів так сказати не можемо. Підопічні Тараса Кузя чергують перемоги із невдалими поєдинками. Через це “айфоністи” стабільне становище у турнірній таблиці і втратили. Команді точно потрібне свіже дихання. Скоріш за все, поміж колами склад колективу зазнає певних змін, але поки не про це. Завдання “ICOOLA” наразі ставить локальне – здобути перемогу над “фармацевтами” та повернутись до топ-3. Далі – більше.

“Аптекарі” натомість відчули, що можуть досягати навіть найамбітніших цілей. Якщо колектив не поступиться “айфоністам”, то друге коло у плані боротьби за медалі буде просто вибуховим.

“СВ Львів” – “Тузяки” (21:20)

На перший погляд тут все очевидно. “Автомобілісти” у поточному сезоні здебільшого перемагають, тому і йдуть серед лідерів. У матчі з передостанніми “Тузяками” команді, скоріш за все, не доведеться зі шкіри лізти задля перемоги.

Втім, звернемо увагу на крайні матчі підопічних Богдана Івануся. “Тузяки” ледь не щотуру у ролі відвертих “андердогів”, але у минулих двох поєдинках перші тайми команда проводила дуже дисципліновано і через це суперники не мали особливих шансів попереду. Якщо у протистоянні з “СВ Львів” такий чіткий футзал хлопці зуміють видати знову, то чому б не спробувати замахнутись на більше? Колектив голодний до перемог, але головне – опанувати емоції.

Про “дорожників” можемо сказати тільки компліменти. Команда порівняно з літом суттєво додала і недаремно перебуває на другій сходинці. Якщо вдасться забити швидкий гол, то опоненту точно буде непереливки.

“Оптіма” – “GTL” (22:15)

Гра, яка точно стане гідним завершенням першого кола. “Оптіма”, яка одразу стала міцним середняком та “GTL”, який поки безуспішно намагається повернутися на кращий рівень гри.

Перемога для кожної з цих команд може бути справжнім поштовхом перед другим колом. Враховуючи той факт, що колективи є сусідами по турнірній таблиці, можемо також говорити про принциповість дуелі. Хто здобуде звитягу – той отримає дуже хороший емоційний імпульс.

Попри те, що “Оптіма” є новачком змагань АФЛ, шанси на перемогу оцінюємо для команд як приблизно рівні.

З усіма протистояннями зможете ознайомитись у прямих трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери