Бізнес-ліга Львівщини: підсумки першого ігрового дня

Наприкінці минулого тижня відбувся старт очікуваної зимової Бізнес-ліги Львівщини. Перші протистояння видалися насправді представницькими. Детальніше про підсумки – у матеріалі.

Найкраща візитівка турніру – очна дуель між іменитими суперниками. Цього разу таких дуелей було аж дві, тому стартовий тур хоч і видався неповним, але точно привернув увагу вболівальників.

“Галицька здоба” – “СВ Львів” (2:1)

Матч став прем’єрним у новому сезоні та одразу ж продемонстрував потужність обох колективів.

Перший тайм зустрічі минув без голів, але моментів на двох було хоч греблю гати. Як “пекарі”, так і “автомобілісти” мали просто вбивчі нагоди, але щоразу пристрілювалися по стійках чи перекладинах. На найвищому рівні перший тайм провели і голкіпери Марухняк та Пушкар. Власне тому, перша 13-хвилинка і минулася без капітуляції жодного із воротарів.

У другому таймі напруга трималася аж до останнього. Перший гол у протистоянні та заразом у новому сезоні Бізнес-ліги забив легендарний ексгравець, а нині головний тренер “Енергії” Валерій Легчанов. Універсал “Галицької здоби” вдало замкнув передачу з флангу. У довгу шухляду відсувати питання зі здобуттям комфортнішої переваги “пекарі” не планували. Власне тому, вже невдовзі ще один “ексенергетик” Ярослав Писько збільшив гандикап команди Тригубця до двох м’ячів. Результативно відповісти “СВ Львів” зумів аж на заключній хвилині гри. Белозьоров таки зумів пробити Марухняка.

Як би там не було, але першу звитягу у новому чемпіонаті Бізнес-ліги до свого активу записала саме “Галицька здоба”.

“GTL” – “ICOOLA” (1:3)

Далі був поєдинок із шаленою вивіскою. Між собою зустрічалися чемпіони двох крайніх чемпіонатів Бізнес-ліги. “GTL” – зимовий, “ICOOLA” – літній.

Статистика крайніх зустрічей, втім, була очевидно на користь “айфоністів”, тому десь і логічно, що вони розпочали гру активніше. Уже на сьомій хвилині рахунок був 0:1. Гол до свого активу зумів записати Буцик. Крім цього м’яча, загалом гра була доволі яскравою. Насправді моментів не бракувало, але більше у першому таймі не забивали.

Друга частина протистояння подарувала ще три м’ячі. Щоправда, залітали вони до різних воріт. “Дубль” оформив Буцик, Кузь забив третій гол “ICOOLA”, а м’ячем престижу, як згодом з’ясувалося, відзначився Довган.

Цікаве зіткнення, але перемогу “ICOOLA” все ж у дуелі з “GTL” здобула закономірно.

Ще два матчі першого туру “Мостиська-2” – “УФАМ” та “Подорожник” – “Патруль” буде зіграно пізніше. “Тузяки” стартують вже із другого ігрового дня.

Повні записи поєдинків та огляди зустрічей шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.