Бізнес-ліга Львівщини: підсумки восьмого ігрового дня

У четвер, 28 грудня, відбулися матчі восьмого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Дуелі видалися максимально результативними. Детальніше про зустрічі – у матеріалі.

“GTL” – “Мостиська-2” (1:2)

Перша перемога для мостичан у новому сезоні Бізнес-ліги таки трапилася. Краще пізно, ніж ніколи. Цей момент настав аж у 8 турі.

Попри те, що “логісти” також зірок з неба не хапають, але саме вони вважалися фаворитами у звітному поєдинку. Перші хвилини зустрічі, втім, видалися не надто видовищними. Підопічні Ігоря Романишина діяли у традиційному для себе прагматичному стилі. “Прикордонники” натомість прицінювалися до суперника та особливо вперед не рвалися. До такої обережної манери гри спонукала комплектація команди. На цей матч у заявці “Мостиська-2” було лише пʼятеро футзалістів. Лік забитим голам відкрив Саморіз на 11-ій хвилині. Мостичани таким чином вийшли вперед. Втім, уже за мить Романишин ситуацію на табло вирівняв. На перерву пішли за рахунку 1:1.

Старт другого тайму був за номінальними гостями. Колектив Андрія Шагала забив зусиллями Крушинського, а сталося це вже на 15-ій хвилині. До завершення протистояння моменти виникали як поблизу одних, так і поблизу інших воріт. Втім, хлопці з кордону таки дотерпіли і змогли втримати свою першу у поточному чемпіонаті звитягу.

“Галицька здоба” – “ICOOLA” (2:2)

“Пекарі” вперше втратили бали у поточному сезоні аж у поєдинку 8-ого туру. Підопічні Сергія Тригубця зламати опір “айфоністів” не зуміли.

Після серії не надто вдалих матчів команда Тараса Кузя зуміла активізуватися уже з перших миттєвостей дуелі проти “Галицької здоби”. Шокував іменитих “пекарів” уже на 3-ій хвилині Храмов. Досвідчений Тригубець власними силами на 6-ій хвилині паритет відновив. На цьому гольова перестрілка не завершилась. Ще в першому таймі Буцик вивів номінальних гостей вперед.

По перерві фаворити таки зуміли залишити паркет не у ролі колективу, який поступився. Рятівний м`яч на рахунку Писька.

Завдяки такому результату отримуємо два факти:

• “Галицька здоба” вперше втратила очки;
  • “ICOOLA” з рахунків точно списувати не варто;

“Подорожник” – “Оптіма” (7:2)

“Фармацевти” здійснили просто крутезний стрибок. З кожним наступним поєдинком хлопці суттєво додають і результати яскраво про це свідчать.

Цього разу колектив Андрія Пітулі просто знищив новачків – “Оптіму-Малехів”. Уже з першого тайму “аптекарі” серйозно взялися за справу і відправили до воріт суперника три мʼячі без відповіді. Гол Піхлика та дубль Ворони цьому посприяли. Далі була розмова у перерві, виконана робота над помилками і в другому таймі “Оптіма” у роботі попереду однозначно стала кращою.

Активні Климишин, Паночко та Горошко виглядали переконливо, а останній навіть відзначився дублем. Тим не менш, цього було замало для того, щоб принаймні розраховувати на нічию. Справа в тім, що “Подорожник” забив ще чотири рази, тому тріумфував дуже впевнено.

Завдяки такій звитязі “аптекарі” вийшли на чисте третє місце у чемпіонаті.

“Тузяки” – “Патруль” (3:4)

Феєричне завершення восьмого туру Бізнес-ліги. Команди, які виконують різні завдання, зуміли подарувати максимально конкурентноздатний футзал.

Після першого тайму аутсайдери “Тузяки” навіть лідирували у звітній дуелі. Андрій Скиба забив свій мʼяч вже на 2-ій хвилині. Хоч “Патруль” після цього і мав чимало моментів, але дисциплінована гра позаду підопічних Богдана Івануся будь-які шляхи до власних воріт супернику просто перекривала. В такому ритмі перша частина зустрічі і була завершена. Цей матч, до слова дуже нагадував попередній для “Тузяків”. Там також до перерви аутсайдери перемагали, але потім сила опонента далася взнаки.

У звітній грі, тим не менш, все складалося дещо іншим чином. На початку другого тайму “Тузяки” швидко забили двічі. Дубль оформив найкращий бомбардир команди Шеремета. Поміж тим був забитий гол від Конюховського. Далі “поліцейські” виглядали якось більш переконливо і до заключної хвилини гри рівність у рахунок зуміли повернути. Більш того – на 26-ій хвилині Чабан навіть вирвав перемогу для “Патруля”.

Дуже прикра поразка для “Тузяків” та несподівана і вольова звитяга для “поліцейських”.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.