Перша ліга Львівщини: шок для “Янева”, рекордна перемога “Академії” та поразка чемпіонів (підсумки 7 туру)

У суботу, 30 грудня, відбулися три з чотирьох поєдинків запланованих на програму сьомого ігрового дня Першої ліги Львівщини. Детальніше про передноворічні поєдинки – у матеріалі.

“Янів-Шипшина” (Іван-Франкове) – НАСВ “Штурм” (1:3)

Підопічні Ігоря Таратули завершили рік на мінорній ноті. Цього разу “Янів” поступився такому ж нестабільному “Штурму”.

Цього разу “штурмовики” зуміли активізуватись та продемонстрували свою найдисциплінованішу гру вже в першому таймі. Дубль від Мельниченка став яскравим свідченням. Попри оптимальний склад, колектив з Івано-Франкового так і не зумів відквитати жодного мʼяча до перерви. Гра дійсно не клеїлася.

У другій 13-хвилинці гол Старицького повернув до матчу неабияку інтригу. “Янів” намагався діяти більш активно попереду, але все ж команда більше забити не змогла. Боровський натомість на 24-ій хвилині остаточно поховав надії суперника бодай на нічию.

НАСВ “Штурм” здобув перемогу вперше з 25 листопада. “Янів-Шипшина”, своєю чергою, не перемагає вже 5 турів поспіль. Команді необхідно робити серйозні висновки.

“Академія-Самбір” – “Універсум” (17:2)

Не матч, а побоїще. Тут і розважати про щось насправді буде недоцільно. Перемога з рахунком 17:2 стала поки найбільшою у поточному сезоні Першої ліги. Лідер чемпіонату просто проїхався по опоненту, відправивши ще у першому таймі сім м`ячів без відповіді до воріт “Універсуму”.

Найбільш результативно діяли Юрків та Вапеньський, які оформили по хет-трику. Єдиним плюсом для “Універсуму” (якщо це можна так назвати) був дубль від Жука, який поповнив свій бомбардирський здобуток.

Більше виділити нічого. “Академіки” не помітили опонентів у 7-ому турі та продовжили очолювати таблицю.

“Бандерштадт” (Новояворівськ) – “Скала” (Вільховець) (3:1)

Не відпускає на дистанцію самбірців “Бандерштадт”. Цього разу хоч і з труднощами, але підопічні Володимира Цімка все ж здобули звитягу над минулорічними чемпіонами.

Перший тайм був максимально рівним. Команди прицінювалися одна до одної та шукали щілини в редутах суперника. Тим не менш, обережність у першій 13-хвилинці таки взяла гору. На перерву колективи пішли без забитих мʼячів.

У другому таймі гра пожвавилася, а “Скала” забила першою. Дзюбас на 16-ій хвилині вивів свою команду вперед. Після цього новояворівці зуміли подолати хвилювання та відзначилися одразу трьома голами у відповідь. Забивали Грабовський, Лозинський та Вовк.

Окрім того, що “Бандерштадт” продовжив крокувати пліч-о-пліч із “Академією”, колектив ще й відірвався від найближчого переслідувача “Скали”. Вільховецька команда має на 6 очок менше.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.