“Енергія” здолала “Черкасиобленерго” у матчі VBET Екстра-ліги

У рамках третього туру четвертого етапу VBET Екстра-ліги України з футзалу сезону 2022/23 “Енергія” перемогла “Черкасиобленерго” у виїзному поєдинку з рахунком 6:3.

Про це повідомляє пресслужба львівських “енергетиків”.

Львів’яни розпочали матч результативно. Вже на 1-ій хвилині Тарас Кузь покотив м’яч під удар Андрію Цілику, а той влучно пробив із дальньої дистанції. Після цього «зелено-білі» продовжували загрожувати воротам суперників. Небезпечно відповідали і господарі, однак на останньому рубежі «Енергії» надійно діяв Назар Войтович. На 17-ій хвилині львівські “енергетики” відзначились вдруге. Михайло Зварич віддав точну передачу повз голкіпера «Черкасиобленерго», який вийшов на перехоплення, а Андрій Теряєв відправив м’яч у порожні ворота. Ще одна гольова атака вдалася команді Валерія Легчанова на завершальній хвилині першого тайму — Тарас Кузь вдало замкнув передачу від Андрія Цілика.

Початок другої половини зустрічі теж був за «Енергією». На 22-ій хвилині голкіпер черкащан вийшов з воріт, аби зупинити контратаку гостей. Втім, після рикошету від Андрія Цілика м’яч опинився в Ярослава Кваснія, який спокійно збільшив перевагу «зелено-білих». На 23-ій хвилині автором голу став Олег Легендзевич, який вдало зіграв на добиванні після удару Михайла Зварича. Господарям вдалося відзначитись на 28-ій хвилині — Віталій Поплєвічев відгукнувся на передачу від партнера. Вже на 30-ій хвилині «Енергія» залишилась у меншості — червону картку отримав Сергій Малишко, який, на думку арбітрів, порушив правила у боротьбі з суперником за позицію поблизу штрафного майданчика. Тим не меш, львів’яни надійно захищались і вистояли. Натомість на 33-ій хвилині «заробив» вилучення гравець «Черкасиобленерго» Олександр Лобов за удар по ногах Мар’яна Пелеха.

Своєю більшістю «зелено-білі» ефективно скористалися. На 34-ій хвилині дубль оформив Олег Легендзевич, а ще одну гольову передачу записав до свого активу Михайло Зварич. Після цього моменти були ще біля обох воріт, однак реалізувати їх вдалось лише черкащанам. На 38-ій хвилині спершу влучно з правого флангу пробив Богдан Мосійчук, а згодом Віталій Поплєвічев вдало виконав штрафний удар.

У підсумку фінальна сирена зафіксувала рахунок 6:3 на користь «Енергії».

3 тур 4 етап. 18 березня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Черкаси. ПС «Будівельник»

«Черкасиобленерго» (Черкаси) – «Енергія» (Львів) — 3:6 (0:3)

Голи: Поплєвічев (28, 38), Мосійчук (38) — Цілик (1), Теряєв (17), Кузь (20), Квасній (22), Легендзевич (23, 34).

«Черкасиобленерго»: Іщенко (Коваленко,23) – Волков, Кошелюк, Поплєвічев, Раковський, Скоров, Дєдов, Лобов, Мосійчук, Чижик, Ткаченко, Петришин.
Головний тренер: Сергій Гупаленко.

«Енергія»: Войтович – Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Малишко, Зварич, Пелех, Теряєв, Квасній, Легендзевич, Гураль – Пітуля, Морикишка.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

Попередження: Мосійчук (20), Волков (21) — Цілик (1).

Вилучення: Лобов (33) — Малишко (30).

Арбітри: Дмитро Дудка (Обухів), Максим Кравченко (Київ), Олександр Євтушевський (Черкаси)
Хронометрист: Владислав Урста (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: В’ячеслав Дараган (Київ)
Делегат: Юрій Кравченко (Луганська обл.)

Огляд протистояння можете переглянути за посиланням.

Інший львівський представник VBET Есктра-ліги “In.IT” звітний тур до свого активу натомість занести не може. Команда Андрія Федюка на виїзді поступилася київському “CLUST” із рахунком 0:7, тому наполегливо готується уже до інших поєдинків чемпіонату та Кубка України.

Світлина: in.IT