VBET Кубок України: львівські клуби провели перші матчі 1/8 фіналу

У вівторок, 22 березня, “Галицька Здоба” та “Енергія” зіграли свої перші матчі стадії 1/8 фіналу VBET Кубка України з футзалу сезону 2022/23. У суперниках були луцький “Любарт” та МСК “Харків” відповідно.

За передматчевими прогнозами “пекарі” у дуелі із “князями” фаворитами точно не були. Команда Сергія Тригубця у поточному сезоні, звісно, продемонструвала, що є кубковим колективом, але “Любарт” перший поєдинок цієї серії проводив на домашньому майданчику. Лучани у рідних стінах зазвичай дають бій навіть найбільш іменитим опонентам, тому львів’яни 100% очікували максимально важкого виїзду.

Нещодавно “Здоба” з “Любартом” зустрічалися у рамках Суперліги Львівщини з футзалу. Тоді протистояння завершилося безгольовою нічиєю 0:0. Звітний же двобій був максимально відмінним. Уже на 5-ій хвилині господарі вели у рахунку 2:0. Втім, до перерви Стефанків один м’яч відквитав, а в другому таймі Богданов вирівняв стан справ на табло. Перший матч дуелі так і завершився результативною нічиєю – 2:2.

ФК “Любарт” – ФК “Галицька здоба” – 2:2 (2:1)

Голи: Дригульський, 3, Вишневський, 5 – Стефанків, 6, Богданов, 32

Попередження: Семенко, 40 – Тарасович, 6

ФК “Любарт”: Горнік – Романюк, Мізюк, Сименко, Типців, Кузнєчіков, Сизик, Дригульський, Сеник, Вишневський, Кузьмич, Шклярук, Близнюк

Головний тренер: Назар Бугайчук

ФК “Галицька здоба”: Марухняк – Тригубець, Коваль, Яблонський, Чурко, Богданов, Данів, Кушецький, Тарасович, Стефанків

Головний тренер: Сергій Тригубець

Нездоланною перешкодою для МСК “Харків” продовжує бути львівська “Енергія”. На початку грудня минулого року команди зустрічалися у рамках чемпіонату VBET Екстра-ліги. Тоді підопічні Валерія Легчанова впевнено здолали харків’ян з рахунком 3:0.

Тепер колективам належало провести дуель у рамках 1/8 фіналу Кубка.

“Енергетики” взялися до справи доволі жваво. На два класні м’ячі від Зварича та Легендзевича у першому таймі результативно гості зуміли відповісти лишень одного разу. У другій частині поєдинку забивали лише львів’яни. Марциняк та Радевич своїми голами підсумували перший матч звітної стадії для обох колективів.

“Енергія” (Львів) – МСК “Харків” (Харків) — 4:1 (2:1)

Голи: Зварич, 7, Легендзевич, 16, Марциняк 24, Радевич, 35 — Сорокін, 17

Попередження: Легендзевич, 32 — Сорокін, 33

“Енергія”: Морикишка – Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Зварич, Легендзевич, Марциняк, Пелех, Теряєв, Квасній, Гураль, Пітуля, Войтович

Головний тренер: Валерій Легчанов

“Харків”: Бутов – Нагорний, Бондар, Сагайдачний, Сорокін, Рибак, Іванов, Васильєв, Федосюк, Стадник, Крюков, Топчій, Корженко, Чабанов

Головний тренер: Денис Овсянніков

Варто відзначити, що ще один львівський колектив “in.IT” своє протистояння 1/8 Кубка проведе дещо згодом через клопотання опонентів – команди “Кардинал-Рівнестандарт” (Рівне) про перенесення зустрічі на пізніший термін. Наразі ж вітаємо наші львівські команди “Галицьку Здобу” та “Енергію” із вдалими виступами та чекаємо не менш класної гри у матчах-відповіді.

Світлина: ФК “Галицька Здоба”