Гравці “Енергії” Радевич, Малишко та Зварич вирушили до збірної

Львівські “енергетики” Віталій Радевич (на фото – другий ліворуч), Сергій Малишко та Михайло Зварич (на фото – перший праворуч) викликані до національної команди України з футзалу на матчі з Польщею та Нідерландами.

Про це повідомляє пресслужба “Енергії”. Виконавці спершу пройдуть зі збірною навчально-тренувальний збір, який стартував 28 лютого. Згодом отримають можливість зіграти за “синьо-жовту” дружину у товариському поєдинку проти Польщі, а також у зустрічі 6 туру основного раунду європейської кваліфікації до ЧС-2024 з Нідерландами.

Повна заявка команди, визначена головним тренером збірної України Олександром Косенком, виглядає таким чином:

Воротарі: Олександр Сухов («ХІТ»), Юрій Савенко («Ураган»)
Універсали: Петро Шотурма, Даниїл Абакшин, Ігор Корсун Артем Фаренюк, Микола Микитюк (всі – «Ураган»), Михайло Зварич, Сергій Малишко, Віталій Радевич (всі – «Енергія»), Євген Сірий, Ігор Чернявський (обидва – «ХІТ»), Андрій Мельник («CLUST»), Ярослав Лебідь («П’яст», Польща).

Варто відзначити, що спаринг з Польщею відбудеться 3 березня у Колобжегу о 20:00. Офіційна дуель зі збірною Нідерландів буде проведена 8 березня в Алмере о 21:00.

Нагадаємо також, що у тренерському штабі збірної України працює наставник “Енергії” Валерій Легчанов. До речі, саме він разом зі збірниками Радевичем та Зваричем під час крайньої зустрічі національної команди у Львові були удостоєні відзнак за вдалі виступи на Євро-2022. Привітати наших хлопців із пам’ятними здобутками тоді завітав, зокрема, і президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як.

Бажаємо успіхів “енергетикам” у збірній, а також перемог “синьо-жовтим” у найближчих протистояннях.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери