Practic 1 Ліга Львівщини: сенсацій не трапилось (підсумки туру)

У суботу, 25 лютого, відбулися чергові поєдинки у рамках Practic 1 Ліги Львівщини з футзалу. У своїх зустрічах номінальні фаворити з “андердогами” особливих проблем не мали. Детальніше – у матеріалі.

До моменту звітних зустрічей один із матчів туру уже відбувся. “Мостиська-2” обіграла “Академію-Самбір” із рахунком 6:5 (*див. новину) ще за тиждень до цього. Решту поєдинків обіцяли бути не настільки конкурентноздатними, втім, цікавості, певна річ, також не бракувало.

“Штурм НАСВ” (Львів) – ФК “Мрія” (Шкло) (1:5)

Коли на команду не роблять особливих ставок, грати зазвичай легше. Не тисне жодна відповідальність і можна демонструвати футзал просто у своє задоволення. Щось схоже стосувалося і “Штурму” перед звітним поєдинком із “Мрією”.

Більшу частину першого тайму гра для колективу зі Шкла, який вважався фаворитом, складалася не найкращим чином. “Штурмівці” вдало відпрацьовували у захисті та навіть мали моментів попереду більше, аніж суперник. Інша справа в тім, що ці моменти не було реалізовано. Як це часто буває – не забиваєш ти, то забивають тобі. “Мрійники” зуміли відзначитись аж тричі і сталося це до перерви. У другому таймі “Мрія” вже вдало діяла на контратаках, тому забила ще два м’ячі. “Штурм” натомість відзначився одним голом, але зате яким. Досвідчений Василь Байдала вгатив м’яча точнісінько під поперечину з-за меж карної зони. Такий гол вартує, аби стати найкращим щонайменше в турі. Втім, яким би красивим цей результативний постріл не був, але він залишився тільки слабкою втіхою для номінальних господарів.

“Штурм” знову поступився, а “Мрія” продовжує боротьбу за чемпіонство.

“ДинамоІнвест” (Львів) – “Скала” (Вільховець) (2:6)

У поточному сезоні “динамівців” по-справжньому лихоманить. Власне тому, робити якісь серйозні висновки про виступи команди у нинішньому чемпіонаті не вартує. Знаємо, що у попередніх сезонах АФЛ колектив завжди діяв по-медальному та й гра була набагато змістовнішою. Цьогоріч так звана зона левітації. Команда перероджується, шукає новий малюнок гри, організацію, тому і результати не вражають.

Під завершення чемпіонату, втім, у кожного виникають певні мотивації, пов’язані із тим, щоб якнайкраще фінішувати у сезоні. Протистояння із вільховецькою “Скалою”, тим не менш, довело, що суперники перебувають на трохи різних рівнях.

Номінальні гості забили першими, але “динамівці” доволі непогано опиралися. Команда скорочувала відставання у рахунку раз за разом, а перший тайм завершився із невеликою перевагою “Скали” – 2:3. У другій частині зустрічі знову далася взнаки чи не найголовніша проблема “синьо-білих” у цьому сезоні. Коротка лавка запасних і втома свого все ж домоглася. Другий тайм був важкуватий, тому “Скала” забила ще двічі і вирвала перемогу з великим рахунком.

Маючи ще один матч попереду, погляди “ДинаоІнвест” уже потроху націлені на наступний чемпіонат. Колектив із Вільховця натомість ще останнього слова у поточному сезоні не сказав. Команда продовжує боротись за головний трофей.

Якщо не враховувати кілька перенесених поєдинків, то у Practic 1 Лізі Львівщини залишився ще тільки один тур. Наразі немає відповідей на запитання “Хто буде чемпіоном?” та “Хто посяде призові місця?”. Власне тому, кульмінація попереду. Уважно стежимо.