SML Бізнес-ліга: прев’ю протистоянь середи 01.03

Продовжуються змагання за трофей SML Бізнес-ліги. Зокрема, у середу, 1 березня, відбудуться два матчі турніру. Детальніше про них розповідаємо в анонсі.

Поточний ігровий тиждень обіцяє бути ураганним. Справа у тім, що у звітних змаганнях поточного тижня мають відбутися, крім того, і перенесені зустрічі, але точний час та дату колективи ще досі узгоджують. Розуміючи важливість цих протистоянь, кожен хоче бути в оптимальній формі та складі, тому тут очевидно організація пішла командам на поступки. Тим не менш, два матчі у бізнес-лізі відбудуться точно, тому про них і поговоримо.

“Lemberg Auto” (Львів) – “Географ-ЛНУ” (Львів) (20:00)

Варто лишень зазирнути до турнірної таблиці, щоб зрозуміти наскільки цей поєдинок буде мати значення для обох команд. Як “географи”, так і “автомобілісти” ведуть запеклу боротьбу за медалі. Шанси обігнати “GTL” у битві за чемпіонство також є, але вони насправді не дуже великі.

Власне тому, очна дуель продемонструє, на медалі якого саме кольору заслуговують колективи. У першому колі змагань представники університету Франка обіграли “Lemberg Auto” із рахунком 3:1. Втім, номінальні господарі зустрічі і досі переслідують “Географ”. Різниця між командами тільки два залікові пункти, тому пристрастей у двобої не бракуватиме.

Хто здобуде перемогу за таких умов? Дізнаємося вже по завершенні основних 40 хвилин гри.

“ЛДУФК-2” (Львів) – “САД” (Львів) (20:50)

Цей поєдинок стане одним із тих, які відзначать долю лідера підвалин турнірної таблиці. І “дорожники”, і студенти ЛДУФК ще раніше втратили варіанти поборотись за високі позиції, тому тепер виходять на майданчик, перш за все, щоб зберегти власну марку.

Гра між собою, мабуть, більше важливості все ж матиме для “САДу”. Якщо колектив вирве три очки, то збереже шанси на подальшу боротьбу за шосту позицію, де і розташувався “ЛДУФК-2”. Підопічні Андрія Федюка, певна річ, так просто капітулювати і близько не збираються. Колектив, зібраний із молодих, амбіційних хлопців, планує довести, що наприкінці сезону готовий протистояти будь-кому.

Чи буде “САД” нездоланним випробуванням для “ЛДУФК-2”? Чи, можливо, юнацький максималізм таки візьме гору над турнірною мотивацією?

Долучайтесь до трансляції на Youtube-каналі Асоціації футзалу Львівщини та спостерігайте за перипетіями SML Бізнес-ліги разом із нами.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери