Ліцей ім. Пулюя – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Франківському районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Франківському районі переможцем стала команда Ліцею імені Пулюя.

Поєдинки Франківського району відбувалися на двох майданчиках. На полі Ліцею імені Симоненка та майданчику Ліцею імені Пулюя. Ще з перших протистоянь звітного етапу було помітно, що рідні стіни майбутнім переможцям дійсно допомагають. Команда-тріумфатор впевнено йшла до своєї мети і на шляху не бачила особливих перешкод. Фінальний матч, тим не менш, став доволі непростим для Ліцею імені Пулюя. Дуже хорошу конкуренцію у фіналі нав’язав колектив Ліцею №46. Як би там не було, але фінальний свисток арбітрів зафіксував мінімальну перемогу господарів майданчику із рахунком 2:1.

Підсумкове розташування команд виглядало таким чином:

  1. Ліцей ім. Пулюя
  2. Ліцей №46
  3. Ліцей №2
  4. Ліцей Симоненка

На церемонії нагородження відзнаки учасникам фінального етапу вручав віцепрезидент АФЛ Богдан Мельник. Спершу нагороду отримав кожен із наставників, а далі відзнаки отримували команди. Зокрема, друга та третя позиції, окрім сувенірних блокнотів та сумок для взуття, отримали також комплекти маніжок. Колектив, який посів перше місце, свої подарунки отримає вже по завершенні міського етапу.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім 14-ом командам, які взяли участь у Франківському районному турнірі  “Шкільних ліг” з футзалу. Чемпіонам, своєю чергою, дякуємо за видовище та бажаємо у міському етапі продемонструвати якнайкращу гру.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери