СЗШ 60 – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Залізничному районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Залізничному районі переможцем стала команда 60-ої школи.

Звітний турнір видався дуже захопливим та непередбачуваним. Особливо цікавим став тріумфальний шлях СЗШ №60. Зі своєї групи “В” до стикових поєдинків команда вийшла лише з другого місця. Поразки у рамках групового етапу колектив зазнав від 68-ої школи. Як згодом з’ясувалося, цим двом командам було заготовано ще раз зустрітися між собою у чемпіонському бою. Друга дуель натомість розгорнулася за сценарієм прямопротилежним. У фіналі СЗШ 60 переконливо обіграла свого суперника із рахунком 3:1 та здійняла корону першості.

Підсумкове розташування команд виглядало таким чином:

  1. СЗШ № 60
  2. СЗШ № 68
  3. ЄВШАН
  4. Ліцей №15

На церемонії нагородження відзнаки учасникам фінального етапу вручав голова Комітету дитячо-юнацького футзалу АФЛ Ростислав Капітанець. Спершу нагороду отримав кожен із наставників, а далі відзнаки отримували команди. Зокрема, друга та третя позиції, окрім сувенірних блокнотів та сумок для взуття, отримали також комплекти маніжок. Нагадаємо, колектив, який посів перше місце, свої подарунки отримає вже по завершенні міського етапу.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім 12-ом командам, які взяли участь у Залізничному районному турнірі  “Шкільних ліг” з футзалу. Чемпіонам, своєю чергою, дякуємо за видовище та бажаємо у міському етапі продемонструвати якнайкращу гру.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери