ЛЛГ – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Галицькому районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Галицькому районі переможцем стала команда ЛЛГ.

Поєдинки центрального району міста, мабуть, були центральними, зокрема, і за своїми пристрастями та самовідданою грою. Колективи демонстрували свої найкращі вміння, тому зміст протистоянь був найкращим. Впродовж турнірної дистанції чи не найбільше виділялася команда Львівської лінгвістичної гімназії. Учні цього освітнього закладу уже з перших матчів почали впевнено нав’язувати суперникам свій атакувальний футзал. Власне тому, перемоги хлопці-лінгвісти кували одна за одною. Попри те, що у фіналі суперником став ЛАГ – команда, яка раніше була завсідником змагань “Дитячої футзальної ліги”, особливих проблем майбутні чемпіони не мали. Рахунок фіналу – 7:2.

Підсумкове розташування команд виглядало таким чином:

  1. ЛЛГ
  2. ЛАГ
  3. СЗШ №9
  4. СЗШ №3

Церемонія нагородження також мала досить яскравий вигляд. Учасники районного етапу отримували подарунки з рук віцепрезидента АФЛ Богдана Мельника та голови Комітету дитячо-юнацького футзалу АФЛ Ростислава Капітанця. Спершу нагороду отримав кожен із наставників, а далі відзнаки отримували команди. Зокрема, друга та третя позиції, окрім сувенірних блокнотів та сумок для взуття, отримали також комплекти маніжок. Колектив, який посів перше місце, свої подарунки отримає вже по завершенні міського етапу.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім 12-ом командам, які взяли участь у Галицькому районному турнірі “Шкільних ліг” з футзалу. Чемпіонам, своєю чергою, дякуємо за видовище та бажаємо у міському етапі продемонструвати якнайкращу гру.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери