СЗШ 99 – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Шевченківському районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Шевченківському районі переможцем стала команда 99-ої школи.

Звітний турнір вирізнявся з-поміж інших своєю масовістю. Участь у змаганнях Шевченківського району взяли 25 колективів. Враховуючи масштаб розіграшу, до проведення матчів було залучено аж 4 майданчики. Користуючись нагодою, спершу хочемо подякувати усім причетним до організації та проведення. Кожен відпрацював на дуже високу оцінку, тому і рівень видався просто неймовірним.

Щодо фінальної серії, то тут за результативність та яскравість відповідали, перш за все, виконавці 99-ої школи. Команда-чемпіон продемонструвала непоступливий характер, тому у півфіналі та фіналі домінувала на майданчику. Підсумок фінального протистояння із 54-ою школою – 2:0.

Підсумкове розташування команд виглядало таким чином:

  1. СЗШ №99
  2. СЗШ №54
  3. СЗШ №100
  4. СЗШ №20

На церемонії нагородження відзнаки учасникам фінального етапу вручав віцепрезидент АФЛ Богдан Мельник та представник компанії “Select” Микола Сірий. Спершу нагороду отримав кожен із наставників, а далі відзнаки отримували команди. Зокрема, друга та третя позиції, окрім сувенірних блокнотів та сумок для взуття, отримали також комплекти маніжок. Нагадаємо, колектив, який посів перше місце, свої подарунки отримає вже по завершенні міського етапу.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім 25-ом командам, які взяли участь у Шевченківському районному турнірі “Шкільних ліг” з футзалу. Чемпіонам, своєю чергою, дякуємо за видовище та бажаємо у міському етапі продемонструвати якнайкращу гру.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери