В “енергетичному” дербі VBET Екстра-ліги “Ураган” з “Енергією” розписали мирову

В івано-франківському матчі 5-ого туру третього етапу VBET Екстра-ліги команди поділили очки, зігравши внічию 2:2.

Про це зазначає пресслужба львівських “енергетиків”. На старті поєдинку суперники обмінялися хорошими нагодами. Удар Михайла Зварича парирував голкіпер господарів, а Петро Шотурма влучив у стійку воріт львів’ян. На 3-ій хвилині «Енергія» відкрила рахунок. Андрій Цілик результативно завершив контратаку, а гольову передачу віддав Віталій Радевич. Збільшити перевагу колективу зі Львова міг Андрій Теряєв, однак воротар іванофранківців врятував свою команду. «Ураган» зумів зрівняти рахунок на 10-ій хвилині. Артем Фаренюк заволодів м’ячем на половині майданчика львів’ян і влучно пробив. За рахунку 1:1 команди пішли на перерву.

На 23-ій хвилині господарі вийшли вперед — Даниїл Абакшин вдало зіграв на добиванні. «Енергія» відігралась швидко. На 25-ій хвилині Тарас Кузь реалізував вихід сам на сам, а Віталій Радевич оформив дубль із асистів. Далі обидві команди мали нагоди, аби здобути перемогу, проте воротарі колективів Ярослав Морикишка та Юрій Савенко відповідно діяли надійно.

Таким чином фінальна сирена зафіксувала в “енергетичному” дербі нічийний рахунок — 2:2.

5 тур 3 етап. 18 лютого 2023 року. VBET Екстра-ліга. Івано-Франківськ. Манеж КФВ.

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів) — 2:2 (1:1)

Голи: Фаренюк (10), Абакшин (23) — Цілик (3), Кузь (25).

«Ураган»: Савенко – Корсун, Швед, Фаренюк, Шотурма, Микитюк, Мик.Грицина, Мих. Грицина, Абакшин, Моспан – Хом’як, Дичук, Ткачук, Терентьєв.
Головний тренер: Максим Павленко.

«Енергія»: Морикишка – Малишко, Легендзевич, Зварич, Квасній, Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Марциняк, Пелех, Теряєв – Войтович, Гураль.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

Попередження: Малишко (35).

Арбітри: Артем Духан, Артем Федоріщев (обидва – Луганська обл.), Тарас Дем’янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: Володимир Гронський (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Олексій Банасько (Фастів)
Делегат: Ігор Овчар (Івано-Франківськ)

Огляд матчу можна переглянути за посиланням.

Варто відзначити, що звітний тур став заключним для команд у рамках третього етапу. Попереду на вболівальників футзалу знову чекають зіткнення команд групи “Захід” із групою “Схід”.

Світлина: Ураган