Practic 1 Ліга Львівщини: в очікуванні 9-ого туру (анонс)

У суботу, 25 лютого, відбудуться чергові протистояння у Practic 1 Лізі Львівщини. Налаштування колективів зашкалює, адже відповідний тур буде передостаннім. Про найближчі поєдинки змагань розповідаємо у цьому прев’ю.

Турнір виходить на фінальну дистанцію. Втім, враховуючи те, що у команд нерівна кількість зіграних матчів, насиченої гри ще вистачатиме. Як би там не було, настав саме той Рубікон, який команди повинні перейти без залікових втрат. Звісно ж, якщо ще збираються виконати якісь турнірні завдання. До речі, центральний матч цього туру вже відбувся. Минулими вихідними ФК “Мостиська-2” обіграла “Академію-Самбір” – 6:5. Звіт про цей двобій уже доступний на нашому сайті.

“Штурм НАСВ” (Львів) – ФК “Мрія” (Шкло) (14:00)

Насправді в анонсі звітного поєдинку і аналізувати щось особливого сенсу немає. “Штурм” у поточному сезоні дійсно лихоманить, але розуміємо, що спортивні результати для цієї команди особливого значення не мають. Вихованці та випускники НАСВ виконують набагато серйозніші та важливіші для нашої держави завдання, аніж ті, які всі решту колективів намагаються виконати на паркеті. Переконані, тут усі все розуміють. З іншого боку, коли як не зараз починати “голосно грюкати дверима”. Здобуття результату над командою не тяжіє, тому можна просто грати в своє задоволення.

Інша справа, що навпроти – колектив “Мрія”. Хлопці досі плекають надії на здобуття чемпіонства. Для цього балів у жодній грі аж ніяк втрачати не можна, адже суперники також не дрімають.

Чекаємо цієї гри та плануємо щонайменше отримати насолоду від її перегляду.

“ДинамоІнвест” (Львів) – “Скала” (Вільховець) (15:00)

Ситуація приблизно схожа із вищезгаданим матчем. Різниця полягає тільки у тому, що “Динамо” кульгає з інших причин, аніж “Штурм”. У поточному сезоні колективу дуже важко віднайти ту гру, яку команда демонструвала впродовж попередніх чемпіонатів. Скоріш за все, це через нестабільність складу, а подекуди відсутність достатньої кількості якісних кадрів на лавці запасних. Тим не менш, “динамівське” знамено змушує та мотивує хлопців щоразу виходити на паркет та віддаватися на всі 100%. Впевнені, що і цього разу так буде.

Та чи вистачить лишень цього задля позитивного результату зі “Скалою”? Вільхівчани не на жарт націлилися на головний трофей турніру, тому очки у матчі з одним із аутсайдерів точно губити не збираються.

Як би там не було, цікавості протистояння точно не позбавлене. Скоріш за все, доля зустрічі залежатиме від того чи вдасться забити швидкий гол та кому саме це судилося зробити.

На перший погляд у поєдинках Practic 1 Ліги Львівщини, винесених на ігровий день, особливої інтриги не має бути. Втім, ніхто ж не скасовував таке поняття як спортивне диво на майданчику. Тим паче, що поза ним, на трибунах маленькі дива у сезоні вже були помічені.

Інформаційна служба АФЛ

 

 

Партнери