Суперліга Львівщини: анонс 13-ого туру

У суботу, 25 лютого, продовжиться 13-ий тур у поточній Суперлізі Львівщини з футзалу. На нас чекають поєдинки із багатообіцяючими реноме. Детальніше – у матеріалі.

Тринадцятий ігровий день є доволі розірваним. Справа в тім, що “Любарт” із ФК “Мостиська” між собою уже зіграли. То був центральний матч туру, у якому було зафіксовано результативні 3:3. Решту протистоянь очевидно не хочуть відставати у компоненті цікавості, тому гайда дивитись, що нам готовий подарувати передостанній тур змагань.

“Скала 1911” (Стрий) – “Nice Guys” (Львів) (12:00)

“Хороші хлопці” готуються до фінішного спурту. Для того, аби гарантувати собі чемпіонство, команді Євгена Москвіна необхідно перемагати у двох крайніх зустрічах турніру. Якщо ж ні, то тоді все залежатиме від того, як зіграють суперники.

Наступним опонентом “Nice Guys” стане колектив “Скала 1911” (Стрий). Другу частину сезону стрияни проводять на доволі хорошому рівні, але із фаворитами статистика неоднозначна. Якщо із мостичанами підопічні Володимира Мубінова боротьбу нав’язати змогли та вирвали нічию 3:3, то із “Любартом” шансів узагалі не було. Там поразка майже в одні ворота – 1:7.

Як буде цього разу та чи зуміє “Скала 1911” вставити палки в колеса переможного ходу “гайсів”? Стежте за трансляцією гри та дізнаєтесь.

“Меркурій” (Львів) – “Галицька Здоба” (Львів) (13:00)

Поєдинок аутсайдерів. Чи міг хоча б хтось подумати перед стартом сезону, що у контексті звітного протистояння саме так про нього будемо говорити? Втім, статистика не бреше. Команди посідають дві заключні сходинки у таблиці і перемоги для них останнім часом – місія нездійсненна.

Очна дуель має намір визначити, хто остаточно осяде на дні турнірки, а хто все ж зуміє нав’язати конкуренцію “in.IT-2” у боротьбі за шосту позицію. Насправді навіть за такого розвитку подій це буде слабкою втіхою як для “пекарів”, так і “митників”. Тим не менш, під завісу чемпіонату кожен хоче залишити якнайкращі враження. Заради цього колективи і будуть виходити на майданчик.

“in.IT-2” (Львів) – “КІВС Енергія-2” (Львів) (1 березня, 19:30)

Цей матч відбудеться пізніше, аніж решта поєдинків, але від того пропонуємо звертати на нього не меншу увагу. Як у VBET Екстра-лізі є конкуренція між “in.IT” та “Енергією”, так і в Суперлізі існує протистояння стилів “in.IT-2” та “КІВС Енергії-2”.

Поточний регіональний чемпіонат трішки краще дається все ж молодим “енергетикам”. У турнірній таблиці команда перебуває під трійкою лідерів, а за умови вдалого проведення решти матчів навіть може там опинитися. “Айтівці” натомість використовують цей сезон, перш за все, для того, аби сформувати боєздатний другий склад. Власне тому, з результатами інколи справи можуть не клеїтися, але колектив уміє дивувати. Зокрема, у першій частині сезону від дій підопічних Олега Галамаги постраждав той-таки КІВС. “Айтівці” вшістьох примудрилися вирвати перемогу у колективу юних “енергетиків” – 0:2.

Тепер, крім того, неабияк загострилася турнірна конкуренція, тому очікуємо побачити видовищний двобій.

За усіма протистояннями матимете можливість спостерігати на Youtube-каналі Асоціації футзалу Львівщини. Саме тому, запасайтесь смаколиками та приємного перегляду.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери