Суперліга Львівщини: яким був 13-ий тур (підсумки)

У середу, 1 березня, завершився 13-ий тур Суперліги Львівщини з футзалу сезону 2022/23. Про підсумки матчів, які ще більше загострили боротьбу за медалі, розповідаємо у звіті.

Звітний ігровий день видався неймовірно довгим. До прикладу, стартував тур матчем 16 лютого між “Любартом” та ФК “Мостиська”, а завершився лише цього тижня дуеллю між дублерами “in.IT” та “Енергії”. Тим не менш, інтрига та запеклість пройшла через кожне протистояння незалежно від того, коли воно відбулося.

ФК “Мостиська” – “Любарт” (Луцьк) (3:3)

Від цього поєдинку чекали справжнього футзального свята. Усі чудово пам’ятали шалені 5:5 у першому колі та фідбек цього двобою. Тепер, коли боротьба за головний трофей та медалі не на жарт загострилася, зустріч між претендентами на ці нагороди обіцяла бути геть зовсім безкомпромісною.

У першому таймі на двох колективи подарували аж чотири м’ячі. До слова, голи було відправлено як в одні ворота, так і в інші. Не було такого відчуття, що хтось захоче зіграти “від захисту”. І “князі”, і “прикордонники” грали самі і давали грати супернику. Вболівальники, які розташувалися у трансляції по той бік екрану, певна річ, були задоволені такою жвавою грою. У другому таймі, крім видовища та голів, додалися ще й неабиякі пристрасті. Було багато суперечок та мінімальних ігрових і не дуже сутичок. Після однієї з них вилучили Кузнєчікова із “Любарта”, який в одному з епізодів повів себе дуже недисципліновано. Власне тому, заключні хвилини лучани проводили у меншості. Як би там не було, але навіть такий факт не спровокував подальшої перемоги мостичан. Другу частину зустрічі команди відзначили ще по одному голу і на результативній нічиїй завершили матч.

“Скала 1911” (Стрий) – “Nice Guys” (Львів) (2:3)

Цікава дуель у проекції боротьби за чемпіонство. Якщо б “хороші хлопці” тут оступалися, то залишали б дуже непогані шанси луцькому “Любарту”. Підстави так вважати насправді були, адже стрияни у другому колі змагань трішки перебудували власну гру, адаптувалися до паркету і почали демонструвати дуже симпатичні результати.

Для “Nice Guys” розпочиналося усе дуже непогано. У першому таймі колектив Євгена Москвіна відзначився двічі. До речі, граючий тренер претендентів на “золото” також забив свій м’яч. Перший тайм якраз і завершився подвійною перевагою номінальних гостей. На перший погляд нічого екстраординарного і “Nice Guys” впевнено прямує до чергової звитяги. По перерві, тим не менш, “Скала 1911” почала демонструвати свої зуби. Підопічні Володимира Мубінова вдало використали гру із п’ятим польовим, завдяки якій двічі відзначився Яната. До завершення матчу залишалась лише одна хвилина. Усе йшло до того, що стрияни шокують “хороших хлопців” та відберуть у тих таку важливу перемогу. Проти схожого розвитку подій був Дудаш. Універсал “Nice Guys” результативним пострілом вирвав звитягу та залишив свій колектив головним претендентом на трофей.

“Меркурій” (Львів) – “Галицька Здоба” (Львів) (3:7)

Двобій між аутсайдерами чемпіонату. На момент початку зустрічі в активі обох лишень по 9 балів та дві заключні сходинки турнірної таблиці. У такому протистоянні головною мотивацією для обох було виступити якнайкраще, щоб не завершити сезон на дні.

Впродовж усього першого тайму точилася рівна гра. Перевагу очевидно було важко віддати бодай якійсь із команд. Особливо великої кількості моментів також не було, але назвати матч сумним точно не хотілося. Було чітке розуміння, що перший забитий м’яч розкриє цю зустріч. Десь так воно і сталося. Наприкінці першого тайму Стефанків своїм голом, можливо, трішки надламав “зоряних” і тим самим започаткував гольову феєрію. Друга частина зустрічі подарувала аж 9 голів. Шість із них залетіли до сітки воріт митників, які у підсумку зазнали чергової поразки та залишились самотніми внизу командного заліку.

“in.IT-2” (Львів) – “КІВС Енергія-2” (Львів) (0:2)

Львівське дербі на мінімалках. Так можна було спокійно охрестити звітну зустріч. Основні склади непоступливо борються в Екстра-лізі, а дублери конкурують у Суперлізі Львівщини. Власне тому, принциповості цьому протистоянню не позичати. Кожен хотів довести, що у локальному зіткненні за головування у прайді, саме він вартує уваги.

Матч розпочався із прицінювання суперників одне до одного. Подовгу особливих гострих епізодів не виникало. Тривали гойдалки за перехоплення ініціативи у матчі, тому за такого розвитку подій особливої яскравості від поєдинку не розраховували. Другий тайм, тим не менш, став кардинально іншим. Колективи почали активно атакувати володіння одне одного, тому стали з’являтися вільні зони. Туди, своєю чергою, вбігали прудконогі виконавці та спричиняли гостроту. В одному зі схожих епізодів молоді “енергетики” заробили стандартне положення, яке вдало у підсумку реалізував Данилович. Після цього “айтівці” почали йти вперед ще активніше, тому для “КІВС” відкривалися нові можливості. Одну із наступних атак підопічні Назарія Станкевича також підсумували голом та здобули перемогу у цьому матчі.

До речі, завдяки серії нічийних результатів та перемогам “КІВС Енергії-2” саме команда “енергетиків” тепер вважається головним претендентом на “бронзу” турніру.

За традицією також було визначено, кому саме вручатимуть нагороду найкращому футзалісту попереднього туру, а також автору найкрасивішого голу попереднього ігрового дня.

“Найкращий гравець 12-ого туру” Павло Малецький із ФК “Мостиська” отримає сертифікат від нашого партнера – барбершопу “Шелтер Львів”. Виконавця “Найкращого голу 12-ого туру” Ростислава Гуля із “КІВС Енергії-2” відзначать сертифікатом від партнера – мережі закладів “Nice Guys”.

Розв’язка сезону уже незабаром, а підсумкове розташування колективів в такому інтригуючому чемпіонаті і досі залишається відкритим. Про особливості та непередбачуваності поточної Суперліги велася розмова, зокрема, на форумі футзалу, який відбувся ще наприкінці січня. До речі, за класну локацію, надану для проведення того заходу, ще раз дякуємо нашим партнерам готелю “Швейцарський” та ресторану “Валентино”. Разом робимо якісний продукт, який неодмінно припаде до смаку навіть найбільш прискіпливим шанувальникам гри 5х5.