VBET Екстра-ліга: “in.IT” поділив очки із “Черкасиобленерго”

У суботу, 25 лютого, відбулися перші поєдинки четвертого етапу VBET Екстра-ліги сезону 2022/23. Зокрема, свій матч нічийним результатом 2:2 підсумували львівський “in.IT” та черкаський “Черкасиобленерго”.

Гра була насичена емоціями та хвилюючими моментами з обох боків, повідомляє прес-служба “інайтівців”.

Перший гол у матчі забив гравець “Черкасиобленерго”, проте “in.IT” не здалися і продовжували наступати на суперника. Власне тому, одразу після пропущеного голу, граючий тренер команди “in.IT” Андрій Федюк забив гол у ворота опонентів, відправивши м’яч в нижній кут воріт. Під завершення першого тайму Олег Мурин забив свій перший гол за нашу команду і другий м’яч в цій зустрічі, піднявши настрій своїм товаришам на полі, а також вболівальникам, які слідкували за поєдинком в онлайн-трансляції.

Після такого подвійного удару суперник не склав амбіції та продовжував наступати. У другому таймі черкащани зуміли забити другий гол, тим самим знову вирівнявши рахунок на табло. Команди продовжували атакувати  навіть на останніх хвилинах гри, але жоден із колективів забити переможний м’яч так і не зумів.

У підсумку львів’яни зіграли у дуже змістовний футзал. Крім того, забезпечили собі цінний бал у гостьовому матчі. Найкращими гравцями протистояння від “in.IT” клубною пресслужбою було визнано голкіпера Володимира Кардаша, який зробив декілька неймовірних сейвів, і , звичайно, Андрія Федюка та Олега Мурина, які забили важливі голи для своєї команди.

Світлина: in.IT