СЗШ 29 – чемпіон “Шкільної ліги” з футзалу у Личаківському районі

На тижні завершилися змагання районного етапу “Шкільних ліг” з футзалу весняного сезону 2023 року. За підсумками матчів у Личаківському районі переможцем стала команда 29-ої школи.

За хронологією змагання у районі Личакова завершувалися найпізніше. Власне тому, переможець цього району отримував останню путівку до міського етапу змагань, який відбудеться уже невдовзі.

За схемою розіграшу цей турнір був трохи відмінним від усіх інших, адже володарі найвищих сходинок п’єдесталу були визначені у прямих стиках, без півфіналів. Таким чином до вирішального двобою СЗШ 82 та СЗШ 29 готувалися завчасно. Протистояння між цими командами видалося максимально рівним та конкурентноздатним. Після нічиєї в основний час (1:1) долю чемпіонства вирішувала серія післяматчевих пенальті. Тут фортуна була більш прихильна до 29-ої школи, яка у підсумку і стала тріумфатором.

На церемонії нагородження Личаківського району були присутні і дуже поважні гості.

“Хочу подякувати усім командам за проведений турнір. Кожен із учасників, я переконаний, уважно стежить за успіхами професійних виконавців, але той рівень гри, той рівень футзалу, який кожен продемонстрував, не може не тішити вже зараз. Була боротьба, була емоція, а це – найголовніше. Разом із такими змаганнями, з такими невеличкими перемогами демонструємо свою незламність, а відповідно – наближаємо українську Перемогу. Успіхів вам та нових здобутків”, – зазначив у своєму урочистому зверненні до колективів президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як.

Окрім президента АФЛ, на церемонії нагородження відзнаки учасникам фінального етапу Личаківського району вручав віцепрезидент АФЛ Богдан Мельник та голова Комітету дитячо-юнацького футзалу АФЛ Ростислав Капітанець. Спершу нагороду отримав кожен із наставників, а далі відзнаки отримували команди. Зокрема, друга та третя позиції, окрім сувенірних блокнотів та сумок для взуття, одержали також комплекти маніжок. Нагадаємо, колектив, який посів перше місце, свої подарунки отримає вже по завершенні міського етапу.

Користуючись нагодою, хочемо подякувати усім 24-ом командам, які взяли участь у турнірі Личакова “Шкільних ліг” з футзалу. Чемпіонам, своєю чергою, дякуємо за видовище та бажаємо у міському етапі продемонструвати якнайкращу гру.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери