VBET Екстра-ліга: “Енергія” переграла МСК “Харків”

У перенесеному матчі другого туру четвертого етапу VBET Екстра-ліги “Енергія” на домашньому майданчику була сильнішою за “Харків”. Підопічні Валерія Легчанова здобули важливу звитягу – 4:3.

Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”. На відміну від кубкового матчу, який відбувся напередодні, у звітному поєдинку рахунок відкрили харків’яни. На 5-ій хвилині Владислав Сорокін скористався помилкою в захисті господарів і відправив м’яч у порожні ворота. “Енергетики” зрівняли рахунок на 11-ій хвилині. Красивий і точний дальній удар вдався Андрію Теряєву після вдало розіграного аута з Ярославом Кваснієм. На 16-ій хвилині львів’яни вийшли вперед. Тарас Кузь реалізував вихід сам на сам, відгукнувшись на дальній пас від Володимира Буня.

У другому таймі “Енергія” збільшила свою перевагу. На 25-ій хвилині після удару Андрія Цілика м’яч влучив у стійку та голкіпера гостей Дмитра Бутова, після чого перетнув лінію воріт. Арбітри зафіксували автогол. Вже на 27-ій хвилині Андрій Теряєв увійшов у штрафний майданчик харків’ян і відправив м’яч у ворота повз голкіпера. Таким чином Андрій Теряєв оформив дубль, автором гольової передачі став Мар’ян Пелех. Львів’яни мали нагоди, аби ще збільшити гандикап у рахунку, однак “Харків” виручав воротар. Своєю чергою, гості за вісім хвилин до завершення матчу почали атакувати з п’ятим польовим, у воротарській футболці виходив граючий тренер Денис Овсянніков. Таким чином харків’янам вдалося відновити інтригу в поєдинку. Спершу на 33-ій хвилині після удару Дмитра Бондара м’яч влучив у поперечку і від голкіпера “енергетиків” Андрія Пітулі залетів у ворота. Згодом на 38-ій хвилині після прострілу у штрафний майданчик львів’ян м’яч знову потрапив у сітку, цього разу рикошетом від Ігоря Марциняка. Надалі зберігалась лише мінімальна перевага “енергетиків”, тому завершення поєдинку було “валідольним”. Тим не менш, команда Валерія Легчанова вистояла і здобула важливі залікові бали.

Завдяки цій звитязі “Енергія” вийшла на першу позицію в групі “Захід”.

2 тур 4 етап. 23 березня 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. Боско-Арена

“Енергія” (Львів) – МСК “Харків” (Харків) — 4:3 (2:1)

Голи: Теряєв (11,27), Кузь (16), Бутов (25 автогол) — Сорокін (5), Пітуля (33 автогол), Марциняк (38 автогол).

“Енергія”: Пітуля – Буньо, Цілик, Радевич, Кузь, Зварич, Легендзевич, Марциняк, Пелех, Теряєв, Квасній, Гураль – Морикишка, Войтович.
Головний тренер: Валерій Легчанов.

“Харків”: Чабанов (Бутов,21) – Нагорний, Бондар, Сагайдачний, Сорокін, Рибак, Іванов, Васильєв, Федосюк, Стадник, Топчій, Корженко, Овсянніков.
Головний тренер: Денис Овсянніков.

Попередження: Васильєв (11).

Арбітри: Олександр Плахов (Чернівці), Ігор Дудінов (Дніпро), Антон Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: Максим Проць (Дрогобич)
Спостерігач арбітражу: Сергій Подворний (Хмельницький)
Делегат: Богдан Мельник (Львів)

Огляд матчу можна переглянути за посиланням.

Світлина: in.IT